Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
kandydatów upływa 31 stycznia. Każdy musi zebrać 15 tysięcy podpisów albo uzyskać poparcie co najmniej 15 posłów w 150-osobowym parlamencie.


Pożegnalne wizyty premiera Hiszpanii
Oklaski dla Aznara

Premier Hiszpanii odbywa serię pożegnalnych wizyt. Był już w Waszyngtonie, w sobotę wpadnie do Warszawy. Prezydent Bush dziękował mu za determinację i odwagę, z jaką bronił jego polityki wobec Iraku. Premier Miller podziękuje mu za determinację i odwagę, z jaką popierał nas w UE.
"To dla mnie radosna, a zarazem smutna chwila. Miło być z premierem Aznarem, ale przykro uświadomić sobie, że po raz ostatni przybył on do Gabinetu Owalnego jako przywódca Hiszpanii
kandydatów upływa 31 stycznia. Każdy musi zebrać 15 tysięcy podpisów albo uzyskać poparcie co najmniej 15 posłów w 150-osobowym parlamencie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;<br>&lt;tit&gt;Pożegnalne wizyty premiera &lt;name type="place"&gt;Hiszpanii&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Oklaski dla &lt;name type="person"&gt;Aznara&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Premier &lt;name type="place"&gt;Hiszpanii&lt;/&gt; odbywa serię pożegnalnych wizyt. Był już w &lt;name type="place"&gt;Waszyngtonie&lt;/&gt;, w sobotę wpadnie do &lt;name type="place"&gt;Warszawy&lt;/&gt;. Prezydent &lt;name type="person"&gt;Bush&lt;/&gt; dziękował mu za determinację i odwagę, z jaką bronił jego polityki wobec &lt;name type="place"&gt;Iraku&lt;/&gt;. Premier &lt;name type="person"&gt;Miller&lt;/&gt; podziękuje mu za determinację i odwagę, z jaką popierał nas w &lt;name type="org"&gt;UE&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;&lt;transl&gt;"To dla mnie radosna, a zarazem smutna chwila. Miło być z premierem Aznarem, ale przykro uświadomić sobie, że po raz ostatni przybył on do Gabinetu Owalnego jako przywódca Hiszpanii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!