Nr: 02.04 (39)
powiedział Faktowi trener Groclinu Duszan Radolsky.
Słowacki szkoleniowiec nie ma czego żałować, niewiele stracił. Bordeaux w meczu z Sochaux niczym nie zaskoczyło, zagrało w swoim stylu, czyli na średnim poziomie.
Żyrondyści zremisowali 1:1. Przeciwnik Groclinu w III rundzie Pucharu UEFA lepiej prezentował się w pierwszej połowie. Potem Bordeaux tradycyjnie opadło z sił i oddało inicjatywę gospodarzom.
- Szczęście uśmiechnęło się do Sochaux. My znów mieliśmy pecha i dlatego wracamy do domu tylko z jednym punktem - nie widział winy po swojej stronie trener Bordeaux, Michel Pavon.
Remis był jak najbardziej sprawiedliwy. Szkoleniowiec Żyrondystów miał jednak prawo być rozgoryczony. Jego podopieczni stracili bramkę
powiedział Faktowi trener Groclinu Duszan Radolsky.<br>Słowacki szkoleniowiec nie ma czego żałować, niewiele stracił. Bordeaux w meczu z Sochaux niczym nie zaskoczyło, zagrało w swoim stylu, czyli na średnim poziomie.<br>Żyrondyści zremisowali 1:1. Przeciwnik Groclinu w III rundzie Pucharu UEFA lepiej prezentował się w pierwszej połowie. Potem Bordeaux tradycyjnie opadło z sił i oddało inicjatywę gospodarzom.<br>&lt;q&gt;- Szczęście uśmiechnęło się do Sochaux. My znów mieliśmy pecha i dlatego wracamy do domu tylko z jednym punktem&lt;/&gt; - nie widział winy po swojej stronie trener Bordeaux, Michel Pavon.<br>Remis był jak najbardziej sprawiedliwy. Szkoleniowiec Żyrondystów miał jednak prawo być rozgoryczony. Jego podopieczni stracili bramkę