Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Coraz wnęce zboża, coraz niższe ceny

surowce Zdaniem analityków, w minionym tygodniu zanotowano wzrost podaży zbóż z importu oraz nieznaczny spadek ich cen.
Również krajowi producenci sprzedają posiadane zapasy, gdyż obawiają się dalszego spadku cen zboża.
(PAP)


Totalizator zapłaci mniejszą prowizję

finanse Zgodnie z nową umową, Totalizator Sportowy będzie płacił operatorowi systemu loteryjnego on-line, firmie Grytek, korzystniejszą niż do tej pory, niższą o 37 proc., prowizję.
Zgodnie z nową umową parafowaną w środę prowizja będzie wynosić 3-4 proc. obrotów Totalizatora i będzie zmniejszać się wraz ze wzrostem obrotów. Wartość kontraktu zależy od obrotów firmy.
(PAP)

strona 8-9Siła
Coraz wnęce zboża, coraz niższe ceny&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;surowce&lt;/&gt; Zdaniem analityków, w minionym tygodniu zanotowano wzrost podaży zbóż z importu oraz nieznaczny spadek ich cen.<br>Również krajowi producenci sprzedają posiadane zapasy, gdyż obawiają się dalszego spadku cen zboża.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Totalizator zapłaci mniejszą prowizję&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;finanse&lt;/&gt; Zgodnie z nową umową, Totalizator Sportowy będzie płacił operatorowi systemu loteryjnego &lt;foreign&gt;on-line&lt;/&gt;, firmie Grytek, korzystniejszą niż do tej pory, niższą o 37 proc., prowizję.<br>Zgodnie z nową umową parafowaną w środę prowizja będzie wynosić 3-4 proc. obrotów Totalizatora i będzie zmniejszać się wraz ze wzrostem obrotów. Wartość kontraktu zależy od obrotów firmy.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>strona 8-9<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Siła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!