Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
Emulsja pod oczy
Specjalny olejek roślinny neutralizuje działanie wolnych rodników i łagodzi podrażnienia skóry. Niezwykle lekki krem nawilża, ujędrnia i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Nie zawiera substancji zapachowych.
8-Hour Night Cream
Krem na noc
Zawiera proteiny stymulujące odnowę komórkową oraz mikrokapsułki zwierające witaminę A, która zwiększa elastyczność skóry. Dla uzyskania optymalnych efektów stosować codziennie na noc.
Even Out Dark Spot Fading Cream
Krem rozjaśniający przebarwienia skóry
Wyciągi z aloesu i mącznicy lekarskiej rozjaśniają plamy pigmentacyjne na twarzy i dłoniach. Filtry przeciwsłoneczne SPF 10 zapobiegają tworzeniu się nowych przebarwień.
Skin Repair Retinol Treatment Cream
Regenerujący krem pielęgnacyjny z retinolem
Przeciwzmarszczkowy krem na
Emulsja pod oczy<br>Specjalny olejek roślinny neutralizuje działanie wolnych rodników i łagodzi podrażnienia skóry. Niezwykle lekki krem nawilża, ujędrnia i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Nie zawiera substancji zapachowych. &lt;gap&gt;<br>8-Hour Night Cream<br>Krem na noc<br>Zawiera proteiny stymulujące odnowę komórkową oraz mikrokapsułki zwierające witaminę A, która zwiększa elastyczność skóry. Dla uzyskania optymalnych efektów stosować codziennie na noc. &lt;gap&gt;<br>Even Out Dark Spot Fading Cream<br>Krem rozjaśniający przebarwienia skóry<br>Wyciągi z aloesu i mącznicy lekarskiej rozjaśniają plamy pigmentacyjne na twarzy i dłoniach. Filtry przeciwsłoneczne SPF 10 zapobiegają tworzeniu się nowych przebarwień. &lt;gap&gt;<br>Skin Repair Retinol Treatment Cream <br>Regenerujący krem pielęgnacyjny z retinolem <br>Przeciwzmarszczkowy krem na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego