Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 09.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
rannych dzieci, darczyńca zaproponował 1500 złotych. Za rysunek Jany Matwijenko, jedenastolatki rannej w czasie szturmu, ktoś inny zaoferował 300 złotych. Na utrzymanym w jasnych tonach obrazku widać podwodny świat - piękne, kolorowe ryby, raki, muszle.
Aukcja potrwa do 1 października, wtedy można będzie w niej brać udział także za pośrednictwem SMS-ów i telefonicznie. Na razie licytować można drogą internetową na stronie .Sondaż "Rzeczpospolitej"

Czwórka wyraźnych faworytów - Tusk na czele stawki - Na lewicy najlepszy Borowski

Prezydent dla prawicy

Analiza: Prawica w separacji, lewica razem

Donald Tusk, lider PO, i Lech Kaczyński z PiS to najpoważniejsi pretendenci do urzędu prezydenckiego - wynika z sondażu
rannych dzieci, darczyńca zaproponował 1500 złotych. Za rysunek &lt;name type="person"&gt;Jany Matwijenko&lt;/&gt;, jedenastolatki rannej w czasie szturmu, ktoś inny zaoferował 300 złotych. Na utrzymanym w jasnych tonach obrazku widać podwodny świat - piękne, kolorowe ryby, raki, muszle.<br>Aukcja potrwa do 1 października, wtedy można będzie w niej brać udział także za pośrednictwem SMS-ów i telefonicznie. Na razie licytować można drogą internetową na stronie &lt;gap&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sondaż "Rzeczpospolitej"&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Czwórka wyraźnych faworytów - &lt;name type="person"&gt;Tusk&lt;/&gt; na czele stawki - Na lewicy najlepszy &lt;name type="person"&gt;Borowski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Prezydent dla prawicy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Analiza: Prawica w separacji, lewica razem&lt;/&gt;<br><br>&lt;name type="person"&gt;Donald Tusk&lt;/&gt;, lider &lt;name type="org"&gt;PO&lt;/&gt;, i &lt;name type="person"&gt;Lech Kaczyński&lt;/&gt; z &lt;name type="org"&gt;PiS&lt;/&gt; to najpoważniejsi pretendenci do urzędu prezydenckiego - wynika z sondażu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego