Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 05.01 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ochraniające działanie.

To znaczy?

Człowiek przeszkolony nie będzie pisał notatki na papierze, pod którym leży inna kartka. Po tym łatwo poznać osobę przeszkoloną.

A po czym jeszcze pan pozna agenta?

Na przykład po tym, że zawsze przyjrzy się samochodowi, zanim do niego wsiądzie, żeby sprawdzić, czy nie był ruszany. Tych oznak jest dużo. My to potrafimy wychwycić, ale nie mogę o tym mówić.

W dobie zagrożenia terrorystycznego obywatele powinni to umieć.

Są symptomy książkowe czy filmowe, które wszyscy znają. Reszta to nasza kuchnia.

Wróćmy do wychodzenia ze służby.

Pana sugestia jest taka, że skoro ze służby się nigdy nie wychodzi, to
ochraniające działanie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who3&gt;To znaczy?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who4&gt;Człowiek przeszkolony nie będzie pisał notatki na papierze, pod którym leży inna kartka. Po tym łatwo poznać osobę przeszkoloną.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who3&gt;A po czym jeszcze pan pozna agenta?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who4&gt;Na przykład po tym, że zawsze przyjrzy się samochodowi, zanim do niego wsiądzie, żeby sprawdzić, czy nie był ruszany. Tych oznak jest dużo. My to potrafimy wychwycić, ale nie mogę o tym mówić.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who3&gt;W dobie zagrożenia terrorystycznego obywatele powinni to umieć.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who4&gt;Są symptomy książkowe czy filmowe, które wszyscy znają. Reszta to nasza kuchnia.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who3&gt;Wróćmy do wychodzenia ze służby.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who4&gt;Pana sugestia jest taka, że skoro ze służby się nigdy nie wychodzi, to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego