Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
mnie wypuszczono, dostałem tylko na bilet tramwajowy, chociaż miałem większą sumę pieniędzy". Część alkoholików bywała też w szpitalach psychiatrycznych, część zna o nich tylko prawdziwe lub mityczne opowieści - zawsze dosyć koszmarne.
A przecież niektóre placówki odwykowe są mniej lub bardziej wydzielonymi fragmentami oddziałów psychiatrycznych. Dlatego nie dziwi mnie argument, jaki pada nieraz z ust osób namawianych do leczenia: "Nie jestem wariatem i nie będę chodził do psychiatry" albo "Nie dam się zamknąć do czubków".
Włodek: Wtedy nie spodziewałem się pomocy, tylko obojętności i niezrozumienia.
Życie już nieraz udowodniło mi, że nikt nie będzie zbytnio się mną przejmował.
Co mogę obchodzić lekarza
mnie wypuszczono, dostałem tylko na bilet tramwajowy, chociaż miałem większą sumę pieniędzy". Część alkoholików bywała też w szpitalach psychiatrycznych, część zna o nich tylko prawdziwe lub mityczne opowieści - zawsze dosyć koszmarne.<br>A przecież niektóre placówki odwykowe są mniej lub bardziej wydzielonymi fragmentami oddziałów psychiatrycznych. Dlatego nie dziwi mnie argument, jaki pada nieraz z ust osób namawianych do leczenia: "Nie jestem wariatem i nie będę chodził do psychiatry" albo "Nie dam się zamknąć do czubków".&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Włodek: Wtedy nie spodziewałem się pomocy, tylko obojętności i niezrozumienia.<br>Życie już nieraz udowodniło mi, że nikt nie będzie zbytnio się mną przejmował.<br>Co mogę obchodzić lekarza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego