Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2908
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
Polska Strona Głodu wzorowana jest na istniejącej od dwóch lat stronie międzynarodowej. Na pomysł stworzenia takiej strony wpadł pewien Amerykanin, który chciał wykorzystać siłę i zasięg Internetu do celów dobroczynnych. Po czterech miesiącach Stronę Głodu odwiedzało miesięcznie milion gości. W tej chwili jej właścicielem jest GreaterGood.com.
Po nakarmieniu polskiego pajacyka (klikając w odpowiedni link), można zapisać się do jego wirtualnego klubu. Czeka tam wiele prezentów: tapety, wygaszacze ekranu, pocztówki, a nawet gry. Ponadto można startować w licznych konkursach i czatować z osobami związanymi z akcją.
Ci, którzy chcą pomóc w inny sposób niż klikanie w brzuszek pajacyka, też znajdą odpowiednie
Polska Strona Głodu wzorowana jest na istniejącej od dwóch lat stronie międzynarodowej. Na pomysł stworzenia takiej strony wpadł pewien Amerykanin, który chciał wykorzystać siłę i zasięg Internetu do celów dobroczynnych. Po czterech miesiącach Stronę Głodu odwiedzało miesięcznie milion gości. W tej chwili jej właścicielem jest GreaterGood.com.<br>Po nakarmieniu polskiego pajacyka (klikając w odpowiedni link), można zapisać się do jego wirtualnego klubu. Czeka tam wiele prezentów: tapety, wygaszacze ekranu, pocztówki, a nawet gry. Ponadto można startować w licznych konkursach i czatować z osobami związanymi z akcją.<br>Ci, którzy chcą pomóc w inny sposób niż klikanie w brzuszek pajacyka, też znajdą odpowiednie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego