Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2003
stronie.


Zapraszamy do Telepunktów - sieci salonów oferujących kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne
Przyjdź...
Poznaj...
Sprawdź...
Zapytaj...
TELEKOMUNIKACJA POLSKA IDEA
telepunkt Grupa TELEKOMUNIKACJA POLSKA
Telefonia komórkowa, stacjonarna, Internet... Wszystko w Telepunkcie!
W ruchu
Tylko w Telepunktach minuty się dwoją!
Odwiedź najbliższy Telepunkt, kup telefon wraz z aktywacją w Idei Optimie, a dostaniesz podwójny pakiet bezpłatnych minut i SMS-ów.
W domu
Teraz w promocji 25% taniej nowoczesny telefon Phone Master 150 z funkcją prezentacja numeru. Na wyświetlaczu zobaczysz numer osoby dzwoniącej i wykaz nieodebranych połączeń.
W Internecie
Teraz do wyboru cztery internetowe TP:
Pakiet 5, pakiet 15, pakiet 30 i pakiet 45, a w
stronie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="telephone"&gt;<br>Zapraszamy do &lt;name type="org"&gt;Telepunktów&lt;/&gt; - sieci salonów oferujących kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne<br>Przyjdź...<br>Poznaj...<br>Sprawdź...<br>Zapytaj...<br>&lt;name type="org"&gt;TELEKOMUNIKACJA POLSKA&lt;/&gt; &lt;name type="org"&gt;IDEA&lt;/&gt;<br>&lt;name type="org"&gt;telepunkt&lt;/&gt; Grupa &lt;name type="org"&gt;TELEKOMUNIKACJA POLSKA&lt;/&gt;<br>Telefonia komórkowa, stacjonarna, Internet... Wszystko w &lt;name type="org"&gt;Telepunkcie!&lt;/&gt;<br>W ruchu<br>Tylko w &lt;name type="org"&gt;Telepunktach&lt;/&gt; minuty się dwoją!<br>Odwiedź najbliższy &lt;name type="org"&gt;Telepunkt&lt;/&gt;, kup telefon wraz z aktywacją w &lt;name type="org"&gt;Idei Optimie&lt;/&gt;, a dostaniesz podwójny pakiet bezpłatnych minut i SMS-ów.<br>W domu<br>Teraz w promocji 25% taniej nowoczesny telefon &lt;name type="prod"&gt;Phone Master&lt;/&gt; 150 z funkcją prezentacja numeru. Na wyświetlaczu zobaczysz numer osoby dzwoniącej i wykaz nieodebranych połączeń.<br>W Internecie<br>Teraz do wyboru cztery internetowe &lt;name type="org"&gt;TP&lt;/&gt;:<br>Pakiet 5, pakiet 15, pakiet 30 i pakiet 45, a w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego