Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 10.02 (40)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
całym kraju. Były wyposażane w najnowocześniejszy sprzęt, odnawiane". Jeśli ta informacja idzie pod tytułem "Brylowanie w świetle kamer", to jest to oczywiście przykre dla Jolanty Kwaśniewskiej, ale skoro sens działalności fundacji sprowadzić do brylowania, to największą szkodę poniosą chore dzieci.

I tu trzeba się zdecydować, czy lepiej nie brylować, a pal diabli te dzieci, czy odwrotnie. Tym bardziej że bez światła kamer nie może być mowy o działalności na większą skalę, a niektóre akcje są z natury rzeczy ("Możesz zdążyć przed rakiem") akcjami o charakterze przede wszystkim telewizyjnym.

Fundacja pracuje - co zresztą wynika z artykułu - w warunkach skromnych, natomiast podejmuje się
całym kraju. Były wyposażane w najnowocześniejszy sprzęt, odnawiane". Jeśli ta informacja idzie pod tytułem "Brylowanie w świetle kamer", to jest to oczywiście przykre dla Jolanty Kwaśniewskiej, ale skoro sens działalności fundacji sprowadzić do brylowania, to największą szkodę poniosą chore dzieci.<br><br>I tu trzeba się zdecydować, czy lepiej nie brylować, a pal diabli te dzieci, czy odwrotnie. Tym bardziej że bez światła kamer nie może być mowy o działalności na większą skalę, a niektóre akcje są z natury rzeczy ("Możesz zdążyć przed rakiem") akcjami o charakterze przede wszystkim telewizyjnym.<br><br>Fundacja pracuje - co zresztą wynika z artykułu - w warunkach skromnych, natomiast podejmuje się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego