Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 07.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
traw już 23 tys. lat temu, a nie, jak dotąd uważano, około 10 tys. lat temu. Naukowcy przypuszczają, że właśnie taka zmiana nawyków żywieniowych Homo sapiens dała początek uprawom roślin i rozpoczęła erę rolnictwa.



POD LUPĄ

Wódka, fajka, najchętniej piwo

Mimo widocznych w mediach kampanii antynikotynowych uczniowska młodzież polska regularnie pali papierosy. Według CBOS 30 proc. młodych pali regularnie. W stosunku do 1999 r. o 4 proc. (z 54 do 50 proc.) zmalała liczba całkowicie niepalących. Abstynenci nikotynowi najczęściej uczą się w liceach, szczególnie prywatnych. Palacze - w zawodówkach. Jednak nie różnicuje ich szczególnie status materialny.

Kampanie antynikotynowe okazały się więc mniej
traw już 23 tys. lat temu, a nie, jak dotąd uważano, około 10 tys. lat temu. Naukowcy przypuszczają, że właśnie taka zmiana nawyków żywieniowych Homo sapiens dała początek uprawom roślin i rozpoczęła erę rolnictwa.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;POD LUPĄ&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wódka, fajka, najchętniej piwo&lt;/&gt;<br><br>Mimo widocznych w mediach kampanii antynikotynowych uczniowska młodzież polska regularnie pali papierosy. Według CBOS 30 proc. młodych pali regularnie. W stosunku do 1999 r. o 4 proc. (z 54 do 50 proc.) zmalała liczba całkowicie niepalących. Abstynenci nikotynowi najczęściej uczą się w liceach, szczególnie prywatnych. Palacze - w zawodówkach. Jednak nie różnicuje ich szczególnie status materialny.<br><br>Kampanie antynikotynowe okazały się więc mniej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego