Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki informacyjne
Rok: 2000
temu przyglądają!

Te kraty w założeniu mają stanowić przeszkodę dla złodziei. Pomyśl, czy w przypadku pożaru nie staną się śmiertelną pułapką dla Ciebie?

Co robić gdy wybuchnie pożar?
Oczywiście dzwonić po straż pożarną. Numer telefonu
998
jest bezpłatny i czynny całą dobę. Dzwoniąc podaj dokładny adres, piętro, określ co się pali i czy są zagrożeni ludzie. Podaj też swoje nazwisko i numer swojego telefonu. Jeżeli możesz, zaczekaj chwilę przy aparacie na ewentualne sprawdzenie wezwania.
Jeżeli nie pali się w Twoim mieszkaniu, nie ulegaj panice. Uszczelnij drzwi, otwórz okna i stosuj się do poleceń strażaków.
Jeżeli będziesz musiał opuścić swoje mieszkanie, pamiętaj
temu przyglądają!<br>&lt;gap&gt;<br>Te kraty w założeniu mają stanowić przeszkodę dla złodziei. Pomyśl, czy w przypadku pożaru nie staną się śmiertelną pułapką dla Ciebie?<br><br>Co robić gdy wybuchnie pożar?<br>Oczywiście dzwonić po straż pożarną. Numer telefonu<br>&lt;hi&gt;998&lt;/&gt;<br>jest bezpłatny i czynny całą dobę. Dzwoniąc podaj dokładny adres, piętro, określ co się pali i czy są zagrożeni ludzie. Podaj też swoje nazwisko i numer swojego telefonu. Jeżeli możesz, zaczekaj chwilę przy aparacie na ewentualne sprawdzenie wezwania.<br>Jeżeli nie pali się w Twoim mieszkaniu, nie ulegaj panice. Uszczelnij drzwi, otwórz okna i stosuj się do poleceń strażaków.<br>&lt;hi&gt;Jeżeli będziesz musiał opuścić swoje mieszkanie, pamiętaj
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego