Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 32
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Gdy ocknęli się, że są już w stolicy Podhala, pociąg właśnie ruszał. Wyskakując z wagonu, obydwoje się przewrócili. Dziewczyna upadając, uderzyła głową w beton, jej partnerowi nic się nie stało.
BZPożar od pioruna

We wtorek, 10 sierpnia podczas burzy, w jeden z domów przy Bulwarach Słowackiego w Zakopanem trafił piorun. Zapalił się gontowy dach, lecz natychmiastowa akcja strażaków pozwoliła na szybkie ugaszenie pożaru. Strażacy oderwali jednak dosyć dużo gontów i warstwę ocieplającą dach, sprawdzając, czy gdzieś się nie tli. Akcja trwała do późnych godzin wieczornych.
jofKronika regionalna

* Liczba turystów w Tatrach wzrasta. W ubiegłym tygodniu do Morskiego Oka wędrowało
Gdy ocknęli się, że są już w stolicy Podhala, pociąg właśnie ruszał. Wyskakując z wagonu, obydwoje się przewrócili. Dziewczyna upadając, uderzyła głową w beton, jej partnerowi nic się nie stało.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pożar od pioruna&lt;/tit&gt;<br><br>We wtorek, 10 sierpnia podczas burzy, w jeden z domów przy Bulwarach Słowackiego w Zakopanem trafił piorun. Zapalił się gontowy dach, lecz natychmiastowa akcja strażaków pozwoliła na szybkie ugaszenie pożaru. Strażacy oderwali jednak dosyć dużo gontów i warstwę ocieplającą dach, sprawdzając, czy gdzieś się nie tli. Akcja trwała do późnych godzin wieczornych.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kronika regionalna&lt;/tit&gt;<br><br> * Liczba turystów w Tatrach wzrasta. W ubiegłym tygodniu do Morskiego Oka wędrowało
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego