Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
asystentów od wszystkiego, którzy pomagali piłkarzom (lub ich żonom) w załatwianiu najdrobniejszych spraw - od rezerwacji stolika w restauracji po oddanie rzeczy do pralni.

Milan stał się klubem wybitnych piłkarzy skoncentrowanych wyłącznie na futbolu. Ancelotti ma wszystko, o czym może marzyć trener, i to dlatego tryumfy Milanu uchodzą za tryumfy piłkarzy, podczas gdy zwycięstwa Liverpoolu są zawsze zasługą Rafaela Beniteza. I jest to prawda, ale tylko w połowie, bo Ancelotti ma kompletnie inne zadanie, wcale nie łatwiejsze. Zmotywować przodujących w dolce vita gwiazdorów, którzy osiągnęli już wszystko - do tytanicznej harówki oraz pełnej mobilizacji w każdym meczu.

Taki Clarence Seedorf w wieku ledwie
asystentów od wszystkiego, którzy pomagali piłkarzom (lub ich żonom) w załatwianiu najdrobniejszych spraw - od rezerwacji stolika w restauracji po oddanie rzeczy do pralni. <br><br>Milan stał się klubem wybitnych piłkarzy skoncentrowanych wyłącznie na futbolu. Ancelotti ma wszystko, o czym może marzyć trener, i to dlatego tryumfy Milanu uchodzą za tryumfy piłkarzy, podczas gdy zwycięstwa Liverpoolu są zawsze zasługą Rafaela Beniteza. I jest to prawda, ale tylko w połowie, bo Ancelotti ma kompletnie inne zadanie, wcale nie łatwiejsze. Zmotywować przodujących w dolce vita gwiazdorów, którzy osiągnęli już wszystko - do tytanicznej harówki oraz pełnej mobilizacji w każdym meczu. <br><br>Taki Clarence Seedorf w wieku ledwie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego