Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
serii
Boston
Najlepszy koszykarz San Antonio, Tim Duncan, rzucił zaledwie 15 pkt w meczu z Boston Celtics, ale jego zespół wygrał na wyjeździe 109:92. Dzięki temu przerwał serię 3 porażek. Inne wyniki NBA: Phoenix - Portland 96:92, Denver - Miami 88:80.

Wiem, jak załatwić wizy
Patrycja (25 l.) chodzi podminowana. Denerwuje się, że sprawa wiz dla Polaków tak długo się przeciąga. - Już ja bym potrafiła przekonać amerykańskich senatorów do ich zniesienia - deklaruje. - A gdyby prezydentem był wciąż Bill Clinton, to przekonałabym go w pięć minut.

Janik będzie robił porządki w SLD
Warszawa
Skompromitowany szef klubu SLD sam ustąpił wczoraj ze
serii&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Boston&lt;/&gt;<br>Najlepszy koszykarz San Antonio, Tim Duncan, rzucił zaledwie 15 pkt w meczu z Boston Celtics, ale jego zespół wygrał na wyjeździe 109:92. Dzięki temu przerwał serię 3 porażek. Inne wyniki NBA: Phoenix - Portland 96:92, Denver - Miami 88:80.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Wiem, jak załatwić wizy&lt;/&gt;<br>Patrycja (25 l.) chodzi podminowana. Denerwuje się, że sprawa wiz dla Polaków tak długo się przeciąga. &lt;q&gt;- Już ja bym potrafiła przekonać amerykańskich senatorów do ich zniesienia&lt;/&gt; - deklaruje. &lt;q&gt;- A gdyby prezydentem był wciąż Bill Clinton, to przekonałabym go w pięć minut.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Janik będzie robił porządki w SLD&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt;<br>Skompromitowany szef klubu SLD sam ustąpił wczoraj ze