Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1994
podrażnionej. Ma działanie odświeżąjące i dezynfekujące. Hamuje czynność gruczołów przyczyniając się do ograniczenia go przetłuszczania młodej cery.
Kaolin
Zmielona glinka kaolinowa. Ma właściwości silnie hydroskopijne. Łatwo chłonie wodę a także olej i łój gromadzący się w skórze. Wykorzystywany w kremach i maseczkach kosmetycznych, które działają oczyszczająco i ściągająco oraz zamykają pory.
Kokoryczka
Wyciąg z owoców kokoryczki od lat wykorzystywany w medycynie ludowej. Łagodzi podrażnienia skóry i przyspiesza regenerację tkanek, w tym także naczyń krwionośnych.
Kolagen
Białko budujące w skórze właściwej włókna podporowe stanowiące rusztowanie skóry. Łączy się z mukopolisacharyilami odpowiedzialnymi za prawidłowe nawodnienie skóry. Stanowi doskonały składnik kosmetyków do cery odwodnionej
podrażnionej. Ma działanie odświeżąjące i dezynfekujące. Hamuje czynność gruczołów przyczyniając się do ograniczenia go przetłuszczania młodej cery. &lt;page nr=29&gt;<br>Kaolin<br>Zmielona glinka kaolinowa. Ma właściwości silnie hydroskopijne. Łatwo chłonie wodę a także olej i łój gromadzący się w skórze. Wykorzystywany w kremach i maseczkach kosmetycznych, które działają oczyszczająco i ściągająco oraz zamykają pory.<br>Kokoryczka<br>Wyciąg z owoców kokoryczki od lat wykorzystywany w medycynie ludowej. Łagodzi podrażnienia skóry i przyspiesza regenerację tkanek, w tym także naczyń krwionośnych.<br>Kolagen<br>Białko budujące w skórze właściwej włókna podporowe stanowiące rusztowanie skóry. Łączy się z mukopolisacharyilami odpowiedzialnymi za prawidłowe nawodnienie skóry. Stanowi doskonały składnik kosmetyków do cery odwodnionej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego