Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
sztuki. Coraz częściej dostrzega się w nim właśnie element tzw. "kultury wysokiej". Na równi z baletem, bboying wkracza do musicali, projektów tanecznych, a wreszcie... na salony. Przed Wami rozmowa z człowiekiem, który poznał wszelkie zakamarki breaka, jako sztuki przez duże S.

Jak długo tańczysz, gdzie i z kim do tej pory byłeś związany?
Flaming: Nie wiem, straciłem rachubę czasu... Ściemniam, że straciłem, ale chyba 7 - 8 lat. Z kim, to wiadomo - Blady, Mały. Ludzie się zmieniali. Mariusz Rokosa przez długi czas z nami śmigał. Były różne ekipy - Time Street, Progressive Crew, Bboys Unity.

Wszystko to w Rudzie Śląskiej?
Flaming: Rudzie Śląskiej
sztuki. Coraz częściej dostrzega się w nim właśnie element tzw. "kultury wysokiej". Na równi z baletem, bboying wkracza do musicali, projektów tanecznych, a wreszcie... na salony. Przed Wami rozmowa z człowiekiem, który poznał wszelkie zakamarki breaka, jako sztuki przez duże S.<br><br>&lt;whon&gt;Jak długo tańczysz, gdzie i z kim do tej pory byłeś związany?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Flaming: Nie wiem, straciłem rachubę czasu... Ściemniam, że straciłem, ale chyba 7 - 8 lat. Z kim, to wiadomo - Blady, Mały. Ludzie się zmieniali. Mariusz Rokosa przez długi czas z nami śmigał. Były różne ekipy - Time Street, Progressive Crew, Bboys Unity.&lt;/&gt;<br><br>&lt;whon&gt;Wszystko to w Rudzie Śląskiej?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Flaming: Rudzie Śląskiej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!