Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
7
Twój okres niepłodności przed jajeczkowaniem trwa 7 dni od pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego.
Jak prawidłowo mierzyć temperaturę?
Różnica między niższą a wyższą temperaturą jest niewielka.
By ją zauważyć trzeba codziennie rano, przed wstaniem z łóżka mierzyć w pochwie temperaturę.
Pomiary trzeba wykonywać systematycznie i dokładnie, zawsze o tej samej porze przez 5 minut i w tym samym miejscu ciała. Pamiętaj o tym, że inne czynniki mogą zmienić temperaturę np. stres, infekcje, leki.
Warunkiem samodzielnego posługiwania się testem termicznym jest przynajmniej 3-miesięczny zapis konsultowany z lekarzem.
Musisz pamiętać by:
1. przed każdym mierzeniem termometr był "strząśnięty"
2. temperaturę mierzyć codziennie
7<br>Twój okres niepłodności przed jajeczkowaniem trwa 7 dni od pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego.<br>Jak prawidłowo mierzyć temperaturę?<br>Różnica między niższą a wyższą temperaturą jest niewielka.<br>By ją zauważyć trzeba codziennie rano, przed wstaniem z łóżka mierzyć w pochwie temperaturę.<br>Pomiary trzeba wykonywać systematycznie i dokładnie, zawsze o tej samej porze przez 5 minut i w tym samym miejscu ciała. Pamiętaj o tym, że inne czynniki mogą zmienić temperaturę np. stres, infekcje, leki.<br>Warunkiem samodzielnego posługiwania się testem termicznym jest przynajmniej 3-miesięczny zapis konsultowany z lekarzem.<br>Musisz pamiętać by:<br>1. przed każdym mierzeniem termometr był "strząśnięty" <br>2. temperaturę mierzyć codziennie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego