Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: informacje o polisach ubezpieczeniowych
Rok: 2000
wysokości 1500 zł (50% sumy ubezpieczenia na wypadek 100% trwałego uszczerbku na zdrowiu).
§ 8
1. Przy ustalaniu procentu (stopnia) trwałego inwalidztwa nie bierze się pod uwagę specjalności zawodowej poszkodowanego.
2. Ustalenie procentu (stopnia) trwale go uszczerbku na zdrowiu następuje w Polsce na podstawie przeprowadzonego badania lekarskiego oraz dokumentów przedłożonych przez poszkodowanego. Wysokość uszczerbku na zdrowiu określają biegli lekarze powołani przez TUiR WARTA na podstawie TABELI NORM trwałego uszczerbku na zdrowiu. W razie dłuższego leczenia procent (stopień) trwałego uszczerbku na zdrowiu określa się na podstawie badania lekarskiego najpóźniej w 24 miesiącu od dnia zajścia nieszczęśliwego wypadku.
3. W razie utraty lub uszkodzenia
wysokości 1500 zł (50% sumy ubezpieczenia na wypadek 100% trwałego uszczerbku na zdrowiu).<br>§ 8 <br>1. Przy ustalaniu procentu (stopnia) trwałego inwalidztwa nie bierze się pod uwagę specjalności zawodowej poszkodowanego.<br>2. Ustalenie procentu (stopnia) trwale go uszczerbku na zdrowiu następuje w Polsce na podstawie przeprowadzonego badania lekarskiego oraz dokumentów przedłożonych przez poszkodowanego. Wysokość uszczerbku na zdrowiu określają biegli lekarze powołani przez TUiR WARTA na podstawie TABELI NORM trwałego uszczerbku na zdrowiu. W razie dłuższego leczenia procent (stopień) trwałego uszczerbku na zdrowiu określa się na podstawie badania lekarskiego najpóźniej w 24 miesiącu od dnia zajścia nieszczęśliwego wypadku.<br>3. W razie utraty lub uszkodzenia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego