Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jako kandydat. "Po raz pierwszy na taką skalę spotkałem się z politycznym happeningiem. Nie wiem czyim. "Neewsweeka" czy samego Lisa? W każdym razie ja, który od pewnego czasu funkcjonuję jako kandydat wskazywany przez PO, dowiedziałem się nagle, że Lis jest tajnym kandydatem mojej partii, choć PO nigdy, w żadnych rozmowach poufnych czy jawnych, nie sformułowała takiej opinii. Co więcej, natychmiast oceniono i skomentowano, że PO popełnia błąd stawiając na Lisa. Cenię bardzo Tomasza Lisa, uważam, że jego przejście do polityki, gdyby taką decyzję podjął, byłoby zupełnie naturalne, ale tym happeningiem wyrządzono mu być może krzywdę, a przy okazji PO".

(PAR)Cena
jako kandydat. "Po raz pierwszy na taką skalę spotkałem się z politycznym happeningiem. Nie wiem czyim. "Neewsweeka" czy samego Lisa? W każdym razie ja, który od pewnego czasu funkcjonuję jako kandydat wskazywany przez PO, dowiedziałem się nagle, że Lis jest tajnym kandydatem mojej partii, choć PO nigdy, w żadnych rozmowach poufnych czy jawnych, nie sformułowała takiej opinii. Co więcej, natychmiast oceniono i skomentowano, że PO popełnia błąd stawiając na Lisa. Cenię bardzo Tomasza Lisa, uważam, że jego przejście do polityki, gdyby taką decyzję podjął, byłoby zupełnie naturalne, ale tym happeningiem wyrządzono mu być może krzywdę, a przy okazji PO".<br><br>&lt;au&gt;(PAR)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Cena
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!