Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
skłonna całkowicie się rozbroić, i to jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Stawia jednak warunek: politycy z głównych ugrupowań katolickich i protestanckich - Sinn Fein i Partii Demokratycznych Unionistów (DUP) - mają uzgodnić zasady przywrócenia samorządu. W piątek delegacja Sinn Fein spotkała się w Londynie z premierem Tonym Blairem, ale - jak wynika z poufnych informacji - w wielu kwestiach strony dzielą poważne rozbieżności. Sinn Fein nie godzi się między innymi na pomysł, by sporządzić fotograficzną lub filmową dokumentację procesu niszczenia broni.
(AFP) OPRAC
skłonna całkowicie się rozbroić, i to jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Stawia jednak warunek: politycy z głównych ugrupowań katolickich i protestanckich - &lt;name type="person"&gt;Sinn Fein&lt;/&gt; i &lt;name type="org"&gt;Partii Demokratycznych Unionistów (DUP)&lt;/&gt; - mają uzgodnić zasady przywrócenia samorządu. W piątek delegacja &lt;name type="person"&gt;Sinn Fein&lt;/&gt; spotkała się w &lt;name type="place"&gt;Londynie&lt;/&gt; z premierem &lt;name type="person"&gt;Tonym Blairem&lt;/&gt;, ale - jak wynika z poufnych informacji - w wielu kwestiach strony dzielą poważne rozbieżności. &lt;name type="person"&gt;Sinn Fein&lt;/&gt; nie godzi się między innymi na pomysł, by sporządzić fotograficzną lub filmową dokumentację procesu niszczenia broni. <br>&lt;au&gt;(AFP) OPRAC
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!