Nr: 01.19 (15)
być zadowoleni z zajętych miejsc. W klasyfikacji generalnej Jacek Czachor ukończył rajd na 10., zaś Łukasz Kędzierski na 38. miejscu wśród motocykli.
- Za półtora miesiąca urodzi mi się córeczka. 10. miejsce na mecie w Dakarze to też prezent dla niej - powiedział uszczęśliwiony Czachor.
Łukasz Komornicki i Rafał Marton zajęli 14. pozycję wśród startujących w Dakarze samochodów. Mercedes Unimog prowadzony przez Francuza Bernarda Malferiola i pilotowany przez Grzegorza Barana dojechał na 28. miejscu wśród ciężarówek.
W klasyfikacji motocykli zwyciężył Nani Roma. W klasyfikacji samochodów triumfował Stephane Peterhansel, który sześciokrotnie wygrywał rajd jako motocyklista.
ADAM POTOCKI

Pogromcy medalistów
Koszykarze Czarnych Słupsk nie zwalniają
być zadowoleni z zajętych miejsc. W klasyfikacji generalnej Jacek Czachor ukończył rajd na 10., zaś Łukasz Kędzierski na 38. miejscu wśród motocykli. <br>&lt;q&gt;- Za półtora miesiąca urodzi mi się córeczka. 10. miejsce na mecie w Dakarze to też prezent dla niej&lt;/&gt; - powiedział uszczęśliwiony Czachor.<br>Łukasz Komornicki i Rafał Marton zajęli 14. pozycję wśród startujących w Dakarze samochodów. Mercedes Unimog prowadzony przez Francuza Bernarda Malferiola i pilotowany przez Grzegorza Barana dojechał na 28. miejscu wśród ciężarówek.<br>W klasyfikacji motocykli zwyciężył Nani Roma. W klasyfikacji samochodów triumfował Stephane Peterhansel, który sześciokrotnie wygrywał rajd jako motocyklista.<br>&lt;au&gt;ADAM POTOCKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Pogromcy medalistów&lt;/&gt;<br>Koszykarze Czarnych Słupsk nie zwalniają