Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 37
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
sobie), by z tej mąki był chleb.
ADAM JASIŃSKI


strona 6


SPRAWDZANIE INSTALACJI Z ALTENATOREM



Jak to widać z rysunku i opisu instalacji z alternatorem w numerze poprzednim oraz jej schematu na rysunku w tym numerze sam układ instalacji i jej połączenia z odbiornikami są podobne jak w instalacji z prądnicą prądu stałego.
Do instalacji doprowadzany jest prąd stały (prostowany przez wbudowane w alternator diody prostownicze), tak jak i w znanej nam już dobrze instalacji z prądnicą prądu stałego. Takie samo będzie więc i postępowanie przy jej sprawdzaniu. Omówienia wymaga tylko wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń układu wytwarzania prądu.



NIEDOMAGANIA ALTERNATORA



Najbardziej
sobie), by z tej mąki był chleb.<br>&lt;au&gt; ADAM JASIŃSKI &lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>strona 6<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt; SPRAWDZANIE INSTALACJI Z ALTENATOREM &lt;/&gt;<br><br><br><br>Jak to widać z rysunku i opisu instalacji z alternatorem w numerze poprzednim oraz jej schematu na rysunku w tym numerze sam układ instalacji i jej połączenia z odbiornikami są podobne jak w instalacji z prądnicą prądu stałego. <br>Do instalacji doprowadzany jest prąd stały (prostowany przez wbudowane w alternator diody prostownicze), tak jak i w znanej nam już dobrze instalacji z prądnicą prądu stałego. Takie samo będzie więc i postępowanie przy jej sprawdzaniu. Omówienia wymaga tylko wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń układu wytwarzania prądu. <br><br><br><br>&lt;tit&gt;NIEDOMAGANIA ALTERNATORA &lt;/&gt;<br><br><br><br>Najbardziej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego