Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
o czym mówię, potwierdzi się, gdy Siergiej Iwanow otrzyma wyższe stanowisko w otoczeniu prezydenta, a stanowisko ministra obrony zacznie być traktowane po macoszemu. Jak wiadomo, morale armii rosyjskiej dawno upadło, między innymi z powodu ludobójstwa w Czeczenii. Zawaliło się sądownictwo, a Duma stała się marionetką Kremla.
Zatem na rosyjskich czy - precyzyjniej mówiąc - na sowieckich instytucjach nie można zbudować niczego dobrego. To są formy, które od początku były wypaczone. Dlatego trzeba dziś zaufać jednostkom, które będą w stanie budować demokrację.
Wydaje się jednak, że Putin ma poparcie społeczne. Czy przykładem tego nie są ostatnie wybory do Dumy?
- Opinia publiczna w Rosji jest
o czym mówię, potwierdzi się, gdy Siergiej Iwanow otrzyma wyższe stanowisko w otoczeniu prezydenta, a stanowisko ministra obrony zacznie być traktowane po macoszemu. Jak wiadomo, morale armii rosyjskiej dawno upadło, między innymi z powodu ludobójstwa w Czeczenii. Zawaliło się sądownictwo, a Duma stała się marionetką Kremla.<br>Zatem na rosyjskich czy - precyzyjniej mówiąc - na sowieckich instytucjach nie można zbudować niczego dobrego. To są formy, które od początku były wypaczone. Dlatego trzeba dziś zaufać jednostkom, które będą w stanie budować demokrację.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;&lt;transl&gt;Wydaje się jednak, że Putin ma poparcie społeczne. Czy przykładem tego nie są ostatnie wybory do Dumy?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;transl&gt;- Opinia publiczna w Rosji jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego