Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 02.24
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
jak z Orlenu lub innych firm paliwowych, to do zabezpieczenia dokumentów zaangażowano ABW i prokuraturę. Kratiuk rzucał gromy na takie postępowanie komisji. Poinformował, że z powodu zabezpieczenia dokumentów kancelarii nie może rozliczyć podatku.
W związku z takim bezprawiem, jego kancelaria postanowiła wystąpić na drogę sądową przeciwko Giertychowi, złożyła zażalenie do prokuratora generalnego na działanie prokuratury i zażądała od niego wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec odpowiedzialnych za naruszenie prawa. Na wniosek KNS postępowanie w sprawie bezprawnego działania organów ścigania wszczął rzecznik praw obywatelskich. (PO)

POLSKA - FRANCJA • Przed szczytem w Arras
Czas rekolekcji

Europejskie przedwiośnie zdaje się być okresem politycznego rachunku sumienia, wzajemnego wyznawania
jak z Orlenu lub innych firm paliwowych, to do zabezpieczenia dokumentów zaangażowano ABW i prokuraturę. Kratiuk rzucał gromy na takie postępowanie komisji. Poinformował, że z powodu zabezpieczenia dokumentów kancelarii nie może rozliczyć podatku. <br>W związku z takim bezprawiem, jego kancelaria postanowiła wystąpić na drogę sądową przeciwko Giertychowi, złożyła zażalenie do prokuratora generalnego na działanie prokuratury i zażądała od niego wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec odpowiedzialnych za naruszenie prawa. Na wniosek KNS postępowanie w sprawie bezprawnego działania organów ścigania wszczął rzecznik praw obywatelskich. (PO)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;POLSKA - FRANCJA &#149; Przed szczytem w Arras&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Czas rekolekcji&lt;/&gt;<br><br>Europejskie przedwiośnie zdaje się być okresem politycznego rachunku sumienia, wzajemnego wyznawania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego