Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
jaki sposób możesz zmienić swoją naturę ekshibicjonistki?
- Kluczem do powodzenia jest znalezienie własnej wartości w czymś innym oprócz wyglądu - radzi Arons.
Koncentrując się na rzeczach, które możesz kontrolować, będziesz mniej cierpiała w momencie, gdy twoje cenne skarby zaczną kiedyś obwisać.

Od 8 do 15 punktów
Dziewczyna z biglem
Nie jesteś pruderyjna - nie krępujesz się zdjąć ubrania, kiedy sytuacja jest odpowiednia ku temu. Jednak zdajesz sobie sprawę, że jeśli ma się ładne ciało, nie trzeba od razu pływać w basenie w stroju Ewy. Cenisz ludzkie ciało w każdej formie, ale wiesz, gdzie leży granica między Amiszem a "O, mój Boże!".
- Twoi rodzice
jaki sposób możesz zmienić swoją naturę ekshibicjonistki? <br>- Kluczem do powodzenia jest znalezienie własnej wartości w czymś innym oprócz wyglądu - radzi Arons. <br>Koncentrując się na rzeczach, które możesz kontrolować, będziesz mniej cierpiała w momencie, gdy twoje cenne skarby zaczną kiedyś obwisać. <br><br>Od 8 do 15 punktów<br>Dziewczyna z biglem <br>Nie jesteś pruderyjna - nie krępujesz się zdjąć ubrania, kiedy sytuacja jest odpowiednia ku temu. Jednak zdajesz sobie sprawę, że jeśli ma się ładne ciało, nie trzeba od razu pływać w basenie w stroju Ewy. Cenisz ludzkie ciało w każdej formie, ale wiesz, gdzie leży granica między Amiszem a "O, mój Boże!".<br>- Twoi rodzice
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego