Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
waleczny, utalentowany zespół - mówi Faktowi.
Zaki to jeden z najlepszych bramkarzy w historii afrykańskiego futbolu. Był kapitanem reprezentacji Maroka, grał w mistrzostwach świata w Meksyku. W 1986 uznano go piłkarzem roku na Czarnym Lądzie.
FAKT: Chyba nie oczekiwał pan, że Maroko awansuje do finału Pucharu Narodów Afryki?
BADOU ZAKI: - Wręcz przeciwnie. Jako trener muszę wierzyć w swój zespół. Widział pan, jak gramy od pierwszego spotkania, jak się bronimy, atakujemy. To wszystko dzięki wspólnej pracy i wierze w końcowy wynik.
W sobotę finał z Tunezją. Wygracie?
- Nie będzie łatwo, bo za przeciwnika będziemy mieli nie tylko piłkarzy rywala, ale 70-80 tys
waleczny, utalentowany zespół&lt;/&gt; - mówi Faktowi.<br>Zaki to jeden z najlepszych bramkarzy w historii afrykańskiego futbolu. Był kapitanem reprezentacji Maroka, grał w mistrzostwach świata w Meksyku. W 1986 uznano go piłkarzem roku na Czarnym Lądzie.<br>&lt;who7&gt;FAKT: Chyba nie oczekiwał pan, że Maroko awansuje do finału Pucharu Narodów Afryki?&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;BADOU ZAKI: - Wręcz przeciwnie. Jako trener muszę wierzyć w swój zespół. Widział pan, jak gramy od pierwszego spotkania, jak się bronimy, atakujemy. To wszystko dzięki wspólnej pracy i wierze w końcowy wynik.&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;W sobotę finał z Tunezją. Wygracie?&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;- Nie będzie łatwo, bo za przeciwnika będziemy mieli nie tylko piłkarzy rywala, ale 70-80 tys
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego