Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.15
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
prezydenta RP. Polska potrzebuje mocnego i zdecydowanego przywódcy. Nie uwikłanego w polityczne krętactwa i spory.

Czytelnik z Grójec: - Chciałbym się odnieść do artykułu "Tabletki w sieci" ("GL" z 13 bm.). Histerycznie odezwali się rzekomi obrońcy naszego zdrowia. Ale gdzież oni byli, gdy ceny leków szły w górę? Mam wrażenie, że przeciwnikom sprzedaży medykamentów przez internet wcale nie chodzi o nasze zdrowie, tylko o własne portfele. A leki w Polsce są bardzo drogie.

Tomasz ze Słubic: - Ucieczka W. Cimoszewicza przed komisją śledczą nie świadczy o nim najlepiej. Zachował się jak tchórz. Czyżby miał coś do ukrycia?

Arek z Nowej Soli: - Jednego nie
prezydenta RP. Polska potrzebuje mocnego i zdecydowanego przywódcy. Nie uwikłanego w polityczne krętactwa i spory. <br><br>Czytelnik z Grójec: - Chciałbym się odnieść do artykułu "Tabletki w sieci" ("GL" z 13 bm.). Histerycznie odezwali się rzekomi obrońcy naszego zdrowia. Ale gdzież oni byli, gdy ceny leków szły w górę? Mam wrażenie, że przeciwnikom sprzedaży medykamentów przez internet wcale nie chodzi o nasze zdrowie, tylko o własne portfele. A leki w Polsce są bardzo drogie. <br><br>Tomasz ze Słubic: - Ucieczka W. Cimoszewicza przed komisją śledczą nie świadczy o nim najlepiej. Zachował się jak tchórz. Czyżby miał coś do ukrycia? <br><br>Arek z Nowej Soli: - Jednego nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego