Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy AGD
Rok: 2003
na minutę sprawia, że szybciej niż jakakolwiek inna szczoteczka obluzowuje płytkę bakteryjną z głębokich przestrzeni międzyzębowych.
Wyjątkowa delikatność
Testy kliniczne potwierdziły, że 3 D Excel jest tak łagodna dla zębów jak miękka szczoteczka tradycyjna.
System kontroli nacisku chroni zęby i dziąsła przed zbyt dużym naciskiem - pulsacja automatyczna wyłącza się jeśli przyciskamy szczoteczkę za mocno.
Specjalnie zbudowana końcówka
Dzięki swojej wyjątkowej strukturze, zielone włókna FlexiSoft nieznacznie odginają się podczas kontaktu z wodą zapewniając delikatne szczotkowanie. Dłuższe włókna Interdental głębiej wnikają w przestrzenie międzyzębowe czyszcząc jeszcze dokładniej. Niebieskie włókna Indicvator odbarwiają się gdy należy wymienić końcówkę na nową.
Poczucie kontroli
Wodoszczelna, ergonomiczna rączka
na minutę sprawia, że szybciej niż jakakolwiek inna szczoteczka obluzowuje płytkę bakteryjną z głębokich przestrzeni międzyzębowych. <br>Wyjątkowa delikatność<br>Testy kliniczne potwierdziły, że &lt;name type="prod"&gt;3 D Excel&lt;/&gt; jest tak łagodna dla zębów jak miękka szczoteczka tradycyjna.<br>System kontroli nacisku chroni zęby i dziąsła przed zbyt dużym naciskiem - pulsacja automatyczna wyłącza się jeśli przyciskamy szczoteczkę za mocno. <br>Specjalnie zbudowana końcówka<br>Dzięki swojej wyjątkowej strukturze, zielone włókna FlexiSoft nieznacznie odginają się podczas kontaktu z wodą zapewniając delikatne szczotkowanie. Dłuższe włókna Interdental głębiej wnikają w przestrzenie międzyzębowe czyszcząc jeszcze dokładniej. Niebieskie włókna Indicvator odbarwiają się gdy należy wymienić końcówkę na nową.<br>Poczucie kontroli<br>Wodoszczelna, ergonomiczna rączka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego