Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2918
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
Brothera u nas nie będzie
Nie wiadomo, kim będą widzowie Pulsu. Bartłomiej Pawlak mówi, że stacja chce trafiać do ludzi wykształconych, z dużych miast, ceniących żywą dyskusję, prezentowanie wielu punktów widzenia i intelektualną atmosferę debaty. To dlatego podjęła spore ryzyko, decydując się na nadawanie w paśmie największej oglądalności bloku rozrywkowo-publicystycznego, na który składają się wyłącznie programy realizowane na żywo lub z godziny na godzinę.
- Nie zaczęliśmy sztampowo, jak inni - mówi Pawlak. - Chcemy komentować rzeczywistość, chcemy o niej rozmawiać, krytykować ją, chwalić, zastanawiać się nad tym, co się dzieje, co nas otacza.
A jak mają się do tych planów deklaracje o
Brothera u nas nie będzie&lt;/&gt;<br>Nie wiadomo, kim będą widzowie Pulsu. Bartłomiej Pawlak mówi, że stacja chce trafiać do ludzi wykształconych, z dużych miast, ceniących żywą dyskusję, prezentowanie wielu punktów widzenia i intelektualną atmosferę debaty. To dlatego podjęła spore ryzyko, decydując się na nadawanie w paśmie największej oglądalności bloku rozrywkowo-publicystycznego, na który składają się wyłącznie programy realizowane na żywo lub z godziny na godzinę.<br>- &lt;q&gt;Nie zaczęliśmy sztampowo, jak inni&lt;/&gt; - mówi Pawlak. - &lt;q&gt;Chcemy komentować rzeczywistość, chcemy o niej rozmawiać, krytykować ją, chwalić, zastanawiać się nad tym, co się dzieje, co nas otacza.&lt;/&gt;<br>A jak mają się do tych planów deklaracje o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego