Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy administracyjne
Rok: 2004
innych ważnych wydarzeń.
Umożliwi ona Państwu również:
– prezentację swojej nieruchomości,
– zamieszczenie swoich opinii i uwag, korzystając z ankiety dla internautów.

Karty Rabatowe
W najbliższym czasie planujemy wprowadzić dla mieszkańców Nieruchomości Wspólnych administrowanych przez GGKO Sp. z o.o. specjalne Karty Rabatowe. Będą one uprawniały do korzystania z upustów, rabatów oraz innych akcji promocyjno-marketingowych w określonych punktach usługowych i handlowych na terenie całej Warszawy.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Współpraca z nami uwolni Państwa od codziennych kłopotów związanych z obsługą nieruchomości wspólnotowej. Do naszych obowiązków należeć będą:
1. Obsługa techniczna nieruchomości: konserwacja, remonty, pogotowie techniczne
innych ważnych wydarzeń.<br>Umożliwi ona Państwu również: <br>&#150; prezentację swojej nieruchomości,<br>&#150; zamieszczenie swoich opinii i uwag, korzystając z ankiety dla internautów.<br><br>&lt;tit&gt;Karty Rabatowe&lt;/&gt;<br>W najbliższym czasie planujemy wprowadzić dla mieszkańców Nieruchomości Wspólnych administrowanych przez GGKO Sp. z o.o. specjalne Karty Rabatowe. Będą one uprawniały do korzystania z upustów, rabatów oraz innych akcji promocyjno-marketingowych w określonych punktach usługowych i handlowych na terenie całej Warszawy.<br>Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego<br>Współpraca z nami uwolni Państwa od codziennych kłopotów związanych z obsługą nieruchomości wspólnotowej. Do naszych obowiązków należeć będą:<br>1. Obsługa techniczna nieruchomości: konserwacja, remonty, pogotowie techniczne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego