Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Wojsk Lądowych
Nr: 4 (34)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1962
uniwersalny suwak do obliczania należności części zamiennych i materiałów przypadającej na określoną liczbę pojazdów mechanicznych o określonym przebiegu kilometrów.
W przesłanych na konkurs projektach przeważającą większość stanowiły udoskonalenia techniczne lub usprawnienia przyrządów i urządzeń obsługowych oraz pomocy szkoleniowych. Wynika z tego, że nie tylko konkurs spełnił swoje zadanie, lecz także racjonalizatorzy dobrze pojęli cel tego konkursu wybierając jak najwłaściwszą tematykę, pożyteczną z punktu widzenia potrzeb jednostek wojskowych.
Wyróżniającym. się w konkursie (według punktacji) oraz za wzmożoną aktywność w ruchu racjonalizatorskim szef służby samochodowej MON przydzielił niżej wymienionym nagrody rzeczowe:
1. Kpt. Witold Nawrocki
2. Kmdr Edward Pawłowski
3. Mjr Czesław Górski
uniwersalny suwak do obliczania należności części zamiennych i materiałów przypadającej na określoną liczbę pojazdów mechanicznych o określonym przebiegu kilometrów.<br>W przesłanych na konkurs projektach przeważającą większość stanowiły udoskonalenia techniczne lub usprawnienia przyrządów i urządzeń obsługowych oraz pomocy szkoleniowych. Wynika z tego, że nie tylko konkurs spełnił swoje zadanie, lecz także racjonalizatorzy dobrze pojęli cel tego konkursu wybierając jak najwłaściwszą tematykę, pożyteczną z punktu widzenia potrzeb jednostek wojskowych.<br>Wyróżniającym. się w konkursie (według punktacji) oraz za wzmożoną aktywność w ruchu racjonalizatorskim szef służby samochodowej MON przydzielił niżej wymienionym nagrody rzeczowe:<br>1. Kpt. Witold Nawrocki<br>2. Kmdr Edward Pawłowski <br>3. Mjr Czesław Górski
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego