Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
najlepszymi, przeprowadzają rekonesanse, zapoznają się z trasami arcytrudnych rajdów europejskich. I nie zazdroszczą Krzysztofowi Hołowczycowi udanych występów w... reklamówkach chipsów.


WEARE THECHAMPIONS


Rajdowi mistrzowie Polski, jak wszyscy normalni faceci, nie lubią wody sodowej. Wolą piwo

CKM: Gratulacje z okazji zdobycia tytułu Mistrzów Polski. Jako mistrzowie najczęściej spożywaliście szampana na metach rajdów, a wolelibyście gdzie?
Janusz Kulig: W wannie! Ciepło, pełno wody, miłe towarzystwo...
Jarek Baran: Wolę plener: Karaiby, plaża, palmy, reszta - tak samo.
CKM: Czy rajdowiec na wakacje - jeśli takie ma - też jedzie samochodem?
Janusz: Na razie tak, ponieważ wyjazdy są rodzinne - mamy małe dziecko. Dla bezpieczeństwa wolimy nie znaleźć się
najlepszymi, przeprowadzają rekonesanse, zapoznają się z trasami arcytrudnych rajdów europejskich. I nie zazdroszczą Krzysztofowi Hołowczycowi udanych występów w... reklamówkach chipsów.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=88&gt;<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;WEARE THECHAMPIONS&lt;/&gt;<br><br><br>Rajdowi mistrzowie Polski, jak wszyscy normalni faceci, nie lubią wody sodowej. Wolą piwo<br><br>CKM: Gratulacje z okazji zdobycia tytułu Mistrzów Polski. Jako mistrzowie najczęściej spożywaliście szampana na metach rajdów, a wolelibyście gdzie?<br>Janusz Kulig: W wannie! Ciepło, pełno wody, miłe towarzystwo...<br>Jarek Baran: Wolę plener: Karaiby, plaża, palmy, reszta - tak samo.<br>CKM: Czy rajdowiec na wakacje - jeśli takie ma - też jedzie samochodem?<br>Janusz: Na razie tak, ponieważ wyjazdy są rodzinne - mamy małe dziecko. Dla bezpieczeństwa wolimy nie znaleźć się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego