Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.21
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie ich koleżanki Moniki. Dziewczyna skoczyła do wody ,,na główkę'' i doznała urazu kręgosłupa. Konieczna była bardzo skomplikowana operacja.
- Ten koncert to wspaniała inicjatywa - mówi sulęciński inspektor oświaty Ryszard Nowicki. - Dodatkowo dramat Moniki powinien być przestrogą dla tych wszystkich uczniów.
W międzyrzeckiej SP-3 organizują rajdy rowerowe. A dziś gościć będą iluzjonistę.
- To najlepszy czas na biwaki klasowe, podczas których można realizować programy wychowawcze. I tak też jest w naszej szkole - przyznaje dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku Alicja Nowakowska.
Muzeum lub kino
Niektórzy nauczyciele denerwują się, bo procedury związane z zakończeniem roku szkolnego
którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie ich koleżanki Moniki. Dziewczyna skoczyła do wody ,,na główkę'' i doznała urazu kręgosłupa. Konieczna była bardzo skomplikowana operacja. <br>- Ten koncert to wspaniała inicjatywa - mówi sulęciński inspektor oświaty Ryszard Nowicki. - Dodatkowo dramat Moniki powinien być przestrogą dla tych wszystkich uczniów. <br>W międzyrzeckiej SP-3 organizują rajdy rowerowe. A dziś gościć będą iluzjonistę. <br>- To najlepszy czas na biwaki klasowe, podczas których można realizować programy wychowawcze. I tak też jest w naszej szkole - przyznaje dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku Alicja Nowakowska.<br>&lt;tit&gt;Muzeum lub kino&lt;/&gt;<br>Niektórzy nauczyciele denerwują się, bo procedury związane z zakończeniem roku szkolnego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego