Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 12
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
wyposażony w pojedyncze klatki i wentylację oraz sprzęt do wyłapywania zwierząt - kagańce, smycze i karabinek pneumatyczny na naboje z środkami usypiającymi.
Firma, z którą miasto podpisało umowę, od dawna współpracuje ze Strażą Miejską i Zakopiańskim Oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Teraz wszelkie interwencje będą miały umocowanie prawne. - Nie jest to rakarz, jak mówi wielu przeciwników takiej działalności - twierdzi komendant Straży Miejskiej Henryk Ziemianek. - Nie jeździ po mieście z własnej inicjatywy wyłapując psy. W każdym przypadku jest wzywany przez nas lub policję, często po telefonach od mieszkańców.
Najczęściej skarżą się oni na swobodnie spuszczone psy, które biegają po Równi Krupowej i osiedlach
wyposażony w pojedyncze klatki i wentylację oraz sprzęt do wyłapywania zwierząt - kagańce, smycze i karabinek pneumatyczny na naboje z środkami usypiającymi.<br>Firma, z którą miasto podpisało umowę, od dawna współpracuje ze Strażą Miejską i Zakopiańskim Oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Teraz wszelkie interwencje będą miały umocowanie prawne. - Nie jest to rakarz, jak mówi wielu przeciwników takiej działalności - twierdzi komendant Straży Miejskiej Henryk Ziemianek. - Nie jeździ po mieście z własnej inicjatywy wyłapując psy. W każdym przypadku jest wzywany przez nas lub policję, często po telefonach od mieszkańców.<br>Najczęściej skarżą się oni na swobodnie spuszczone psy, które biegają po Równi Krupowej i osiedlach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego