Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wpisujesz poniesione wydatki, które uprawniają cię do obniżenia dochodu. O tym, co możesz odliczyć, napiszemy szerzej jutro, ale chodzi np. o darowizny, wydatki na rehabilitację, składki na organizację, do której musisz należeć.
B. 3 Tu dodajesz do siebie wydatki, które odliczasz od dochodu - te kwoty przenosisz do PIT-37 do ramki 103 i 104.
C Tu wpisujesz kwoty, które odpisujesz od po- datku (np. na dojazd dzieci do szkoły, na płatne studia twoje lub twojego dziecka, na dokształcanie oraz wydatki na przyrządy i pomoce naukowe potrzebne do pracy.
Uwaga! Nie wpisujesz, ile wydałeś, tylko obliczasz 19 proc. wydatku (ale nie więcej
wpisujesz poniesione wydatki, które uprawniają cię do obniżenia dochodu. O tym, co możesz odliczyć, napiszemy szerzej jutro, ale chodzi np. o darowizny, wydatki na rehabilitację, składki na organizację, do której musisz należeć.<br>B. 3 Tu dodajesz do siebie wydatki, które odliczasz od dochodu - te kwoty przenosisz do PIT-37 do ramki 103 i 104.<br>C Tu wpisujesz kwoty, które odpisujesz od po- datku (np. na dojazd dzieci do szkoły, na płatne studia twoje lub twojego dziecka, na dokształcanie oraz wydatki na przyrządy i pomoce naukowe potrzebne do pracy.<br>Uwaga! Nie wpisujesz, ile wydałeś, tylko obliczasz 19 proc. wydatku (ale nie więcej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego