Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
spodziewać, że jawnie zaatakowana, odpowie tym samym. Będzie inteligentnie i celnie punktowała wypowiedzi posłów, panując nad słowami i nie zapominając o przydomku damy. Sztab doradców już zbiera informacje dotyczące słabszych punktów co bardziej agresywnych posłów. Przypomina także Jolancie Kwaś- niewskiej podstawowe zasady asertywności. Być może powtarza jej mantrę: "Masz prawo ranić innych, kiedy bronisz twoich praw". Może przekonuje Kwaśniewską, by starała się zbudować opozycję na linii:

"Ja walczę o prawdę, oni - o polityczne korzyści". Oglądający staną wtedy po stronie atakowanej: "Dobrze, że się broni. Bo oni nie przebierają w środkach".

Chyba że doradcy Pierwszej Damy podszepną jej taktykę "złotego zdania", wiedząc
spodziewać, że jawnie zaatakowana, odpowie tym samym. Będzie inteligentnie i celnie punktowała wypowiedzi posłów, panując nad słowami i nie zapominając o przydomku damy. Sztab doradców już zbiera informacje dotyczące słabszych punktów co bardziej agresywnych posłów. Przypomina także Jolancie Kwaś- niewskiej podstawowe zasady asertywności. Być może powtarza jej mantrę: "Masz prawo ranić innych, kiedy bronisz twoich praw". Może przekonuje Kwaśniewską, by starała się zbudować opozycję na linii: <br><br>"Ja walczę o prawdę, oni - o polityczne korzyści". Oglądający staną wtedy po stronie atakowanej: "Dobrze, że się broni. Bo oni nie przebierają w środkach". <br><br>Chyba że doradcy Pierwszej Damy podszepną jej taktykę "złotego zdania", wiedząc
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego