Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.19 (15)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Poloneza, był trzeźwy.

Wjechał w pręt
SZCZECIN
O wielkim pechu może mówić kierowca Audi 80, który jechał ulicą Jana Chryzostoma Paska. Kawałek przebiegającej tamtędy drogi jest wyłożony betonowymi płytami. Niestety, spomiędzy pokruszonych płyt wystawał betonowy pręt. Samochód nadział się na pręt jak kurczak na rożen. Pręt przebił podłogę auta i ranił kierowcę. Mężczyzna z poranionymi udami i miednicą trafił do szpitala.

A teraz uśmiech
Postanowiłem zrobić sobie nowe zdjęcia, bo mój dowód i prawko wyglądają już jak znalezione przy padłym mamucie na Syberii. Może jestem zapóźniony, ale nigdy nie przypuszczałem, że wyzwanie takie może kompletnie zbić mnie z tropu.
Zdjęcia do
Poloneza, był trzeźwy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Wjechał w pręt&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;SZCZECIN&lt;/&gt;<br>O wielkim pechu może mówić kierowca Audi 80, który jechał ulicą Jana Chryzostoma Paska. Kawałek przebiegającej tamtędy drogi jest wyłożony betonowymi płytami. Niestety, spomiędzy pokruszonych płyt wystawał betonowy pręt. Samochód nadział się na pręt jak kurczak na rożen. Pręt przebił podłogę auta i ranił kierowcę. Mężczyzna z poranionymi udami i miednicą trafił do szpitala.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;A teraz uśmiech&lt;/&gt;<br>Postanowiłem zrobić sobie nowe zdjęcia, bo mój dowód i prawko wyglądają już jak znalezione przy padłym mamucie na Syberii. Może jestem zapóźniony, ale nigdy nie przypuszczałem, że wyzwanie takie może kompletnie zbić mnie z tropu.<br>Zdjęcia do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego