Typ tekstu: Książka
Autor: Mac Jerzy Sławomir
Tytuł: Tajemnica Amwaya
Rok: 1998
angażuje się w Amway na zasadzie pracy dodatkowej, w niepełnym wymiarze godzin, to jak można uzależnić takich ludzi "totalnie"? Sekta wymaga przecież od swych członków podporządkowania przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.
Bain wie, że takie odczucia wynosi się z amwayowskich zgromadzeń, na których panuje atmosfera uniesienia, granicząca niekiedy z religijną wręcz ekstazą.
- Ale to są tylko znamiona zewnętrzne, które mogą mylić kogoś, kto nie ma wiedzy o tym, czym jest Amway. Niezrozumienie naszej misji wykazuje nie tylko część duchowieństwa, ale i ludzi biznesu, mediów, a także polityki.
Zauważam, że akurat w Stanach Zjednoczonych Amway ma dobre stosunki ze światem polityki
angażuje się w Amway na zasadzie pracy dodatkowej, w niepełnym wymiarze godzin, to jak można uzależnić takich ludzi "totalnie"? Sekta wymaga przecież od swych członków podporządkowania przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Bain wie, że takie odczucia wynosi się z amwayowskich zgromadzeń, na których panuje atmosfera uniesienia, granicząca niekiedy z religijną wręcz ekstazą.<br>&lt;q&gt;&lt;transl&gt;- Ale to są tylko znamiona zewnętrzne, które mogą mylić kogoś, kto nie ma wiedzy o tym, czym jest Amway. Niezrozumienie naszej misji wykazuje nie tylko część duchowieństwa, ale i ludzi biznesu, mediów, a także polityki.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Zauważam, że akurat w Stanach Zjednoczonych Amway ma dobre stosunki ze światem polityki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego