Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy sprztętu RTV
Rok: 1998
trzech Biur Obsługi Abonentów w Warszawie otrzymają nagrody rzeczowe w postaci 100 złotowych bonów zakupowych do supermarketu Geant. Nagrody zostaną doręczone przez przedstawiciela Operatora dokonującego instalacji w lokalu Sąsiada.
8. Warunkiem uzyskania nagrody jest zawarcie z Operatorem umowy, o której mowa w pkt 1.
9. Tydzień w rozumieniu pkt. 7 rozpoczyna się w poniedziałek w momencie otwarcia każdego z biur.
10.Każdy Abonent polecający Sąsiada, z którym Operator zawarł umowę abonencką otrzyma bonifikatę miesięczną abonamentu w wysokości 95% za każdego poleconego Sąsiada.
11. Ponadto 15 Abonentów, którzy polecili największą liczbę Sąsiadów, z którymi Operator zawarł umowę abonencką, otrzymają następujące nagrody rzeczowe
trzech Biur Obsługi Abonentów w Warszawie otrzymają nagrody rzeczowe w postaci 100 złotowych bonów zakupowych do supermarketu Geant. Nagrody zostaną doręczone przez przedstawiciela Operatora dokonującego instalacji w lokalu Sąsiada.<br>8. Warunkiem uzyskania nagrody jest zawarcie z Operatorem umowy, o której mowa w pkt 1.<br>9. Tydzień w rozumieniu pkt. 7 rozpoczyna się w poniedziałek w momencie otwarcia każdego z biur.<br>10.Każdy Abonent polecający Sąsiada, z którym Operator zawarł umowę abonencką otrzyma bonifikatę miesięczną abonamentu w wysokości 95% za każdego poleconego Sąsiada.<br>11. Ponadto 15 Abonentów, którzy polecili największą liczbę Sąsiadów, z którymi Operator zawarł umowę abonencką, otrzymają następujące nagrody rzeczowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!