Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Wojsk Lądowych
Nr: 4 (34)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1962
tych położeń można delikatnie odgiąć dźwigienki, konieczne jest jednak wówczas ponowne ich sprawdzenie.
Składanie gaźnika jest ostatnią czynnością po sprawdzeniu wszystkich części i zespołów gaźnika. Zabieg ten - w zasadzie prosty wymaga tylko odpowiednich warunków. Kadłub, pokrywa i podstawa muszą być starannie umyte i przedmuchane. Należy jedynie pamiętać o właściwym założeniu rozpylacza, zwracając uwagę na kształt kołnierzyka.
Kompletny gaźnik zakładamy - wraz ze sprawną uszczelką - na kołnierz przewodu ssącego. Po dokręceniu dwóch śrub mocujących, podłącza się do gaźnika kolejna wszystkie cięgła i przewody, przeprowadza się wstępną próbę rozruchu i pracy silnika oraz regulację biegu jałowego.

Organizacja obsługiwania i wyposażenia parkowej stacji obsługi będzie
tych położeń można delikatnie odgiąć dźwigienki, konieczne jest jednak wówczas ponowne ich sprawdzenie.<br>&lt;hi&gt;Składanie gaźnika&lt;/hi&gt; jest ostatnią czynnością po sprawdzeniu wszystkich części i zespołów gaźnika. Zabieg ten - w zasadzie prosty wymaga tylko odpowiednich warunków. Kadłub, pokrywa i podstawa muszą być starannie umyte i przedmuchane. Należy jedynie pamiętać o właściwym założeniu rozpylacza, zwracając uwagę na kształt kołnierzyka.<br>Kompletny gaźnik zakładamy - wraz ze sprawną uszczelką - na kołnierz przewodu ssącego. Po dokręceniu dwóch śrub mocujących, podłącza się do gaźnika kolejna wszystkie cięgła i przewody, przeprowadza się wstępną próbę rozruchu i pracy silnika oraz regulację biegu jałowego.<br>&lt;gap&gt; <br>Organizacja obsługiwania i wyposażenia parkowej stacji obsługi będzie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego