Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
jak szczypta pieprzu w wyszukanej potrawie - niby niewiele, ale radykalnie zmienia smak.

Pokonaj swój strach

Kiedy naprawdę masz powód do strachu - sierżant Mirosław Brożek, policjant z wieloletnim doświadczeniem, radzi, jak się bać, żeby wyjść cało z opresji.

Myśl - od tego może zależeć twoje życie. Nie możesz dopuścić, żeby strach zablokował rozum. Skup się na analizie sytuacji - na histerię jeszcze przyjdzie czas.
Kalkuluj. Postaraj się ocenić, jak myśli napastnik: czy jest napięty do granic możliwości i wtedy twoja próba ucieczki skończy się tragicznie? Czy przeciwnie, powinnaś wziąć nogi za pas, bo przeciwnik jest zbyt mocno pijany, żeby cię próbować gonić?
Wierz w
jak szczypta pieprzu w wyszukanej potrawie - niby niewiele, ale radykalnie zmienia smak.<br><br>&lt;tit&gt;Pokonaj swój strach&lt;/&gt;<br><br>Kiedy naprawdę masz powód do strachu - sierżant Mirosław Brożek, policjant z wieloletnim doświadczeniem, radzi, jak się bać, żeby wyjść cało z opresji.<br><br> Myśl - od tego może zależeć twoje życie. Nie możesz dopuścić, żeby strach zablokował rozum. Skup się na analizie sytuacji - na histerię jeszcze przyjdzie czas.<br> Kalkuluj. Postaraj się ocenić, jak myśli napastnik: czy jest napięty do granic możliwości i wtedy twoja próba ucieczki skończy się tragicznie? Czy przeciwnie, powinnaś wziąć nogi za pas, bo przeciwnik jest zbyt mocno pijany, żeby cię próbować gonić?<br> Wierz w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego