Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
W rzeczywistości, to wszystko, czego wymaga Twój styl życia od soczewek kontaktowych, za przystępną cenę. FOCUS oferuje Ci całkiem nową i idealną koncepcję w noszeniu soczewek kontaktowych.
FOCUS - nigdy Cię nie zawiedzie
Nowe soczewki częstej wymiany FOCUS są bardzo cienkie i wygodne, ale jednocześnie na tyle mocne aby sprostać codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Zawierają jedyny w swoim rodzaju czynnik nawilżający dając tym samym najwyższy komfort.
Podręczne opakowanie soczewek FOCUS jest łatwe w użyciu i wygodne do noszenia. Każda soczewka jest umieszczona w oddzielnym, łatwym do otwarcia opakowaniu.

FOCUS - pasuje do Twojego stylu życia
Soczewki zaprojektowano z myślą o częstej wymianie - zgodnie z
W rzeczywistości, to wszystko, czego wymaga Twój styl życia od soczewek kontaktowych, za przystępną cenę. FOCUS oferuje Ci całkiem nową i idealną koncepcję w noszeniu soczewek kontaktowych.<br>&lt;tit&gt;FOCUS - nigdy Cię nie zawiedzie&lt;/&gt;<br>Nowe soczewki częstej wymiany FOCUS są bardzo cienkie i wygodne, ale jednocześnie na tyle mocne aby sprostać codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Zawierają jedyny w swoim rodzaju czynnik nawilżający dając tym samym najwyższy komfort.<br>Podręczne opakowanie soczewek FOCUS jest łatwe w użyciu i wygodne do noszenia. Każda soczewka jest umieszczona w oddzielnym, łatwym do otwarcia opakowaniu.<br><br>&lt;tit&gt;FOCUS - pasuje do Twojego stylu życia&lt;/&gt;<br>Soczewki zaprojektowano z myślą o częstej wymianie - zgodnie z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego