Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
najwyższe miejsca zajęły:
.
Zwycięzcy w kategoriach dziewcząt i chłopców otrzymali puchary, pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Również trzem najlepszym zespołom w punktacji drużynowej przyznano puchary i dyplomy.

Finał Sportowej Ligi Zdrowia

Zakończyły się rozgrywki Sportowej Ligi Zdrowia - ligi piłki nożnej szkół podstawowych z gminy Czarny Dunajec. Organizatorem tej formy sportowej rywalizacji jest Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współudziale Szkolnego Związku Sportowego. Również Urząd Gminy był fundatorem pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych dla zespołów, grających w finale ligowych rozgrywek. Puchar Wójta Gminy - posła Kazimierza Dzielskiego i tytuł mistrza gminy w sezonie 1998/99 zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w
najwyższe miejsca zajęły:<br>&lt;gap&gt;.<br>Zwycięzcy w kategoriach dziewcząt i chłopców otrzymali puchary, pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Również trzem najlepszym zespołom w punktacji drużynowej przyznano puchary i dyplomy.<br><br>&lt;tit&gt;Finał Sportowej Ligi Zdrowia&lt;/&gt;<br><br>Zakończyły się rozgrywki Sportowej Ligi Zdrowia - ligi piłki nożnej szkół podstawowych z gminy Czarny Dunajec. Organizatorem tej formy sportowej rywalizacji jest Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współudziale Szkolnego Związku Sportowego. Również Urząd Gminy był fundatorem pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych dla zespołów, grających w finale ligowych rozgrywek. Puchar Wójta Gminy - posła Kazimierza Dzielskiego i tytuł mistrza gminy w sezonie 1998/99 zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w