Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Mariuszowi za kilka lat gry w drużynie Polonii. Był Adam Urbanowicz, był Radek Suckiel, ale był też Mariusz, na którego zawsze można było liczyć.
Drużyna Polonii na dwie kolejki przed końcem rundy zostaje bez bramkarza. Jacek Rudziński gra w Wilczętach, Maciej Potrapeluk nie grał jeszcze w lidze. Może uda się ściągnąć na dwa ostatnie mecze Radka Suckiela, który odbywa służbę w policji.
jp

W Łukcie wygrana 2 : 1 (0:1)
Trudny mecz, trudne warunki atmosferyczne. Porywisty wiatr sprzyjał w pierwszej połowie gospodarzom, ale to my mieliśmy przewagę i trzy okazje do zdobycia bramek. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0 dla
Mariuszowi za kilka lat gry w drużynie Polonii. Był Adam Urbanowicz, był Radek Suckiel, ale był też Mariusz, na którego zawsze można było liczyć. <br>Drużyna Polonii na dwie kolejki przed końcem rundy zostaje bez bramkarza. Jacek Rudziński gra w Wilczętach, Maciej Potrapeluk nie grał jeszcze w lidze. Może uda się ściągnąć na dwa ostatnie mecze Radka Suckiela, który odbywa służbę w policji.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;W Łukcie wygrana 2 : 1 (0:1)&lt;/&gt;<br>Trudny mecz, trudne warunki atmosferyczne. Porywisty wiatr sprzyjał w pierwszej połowie gospodarzom, ale to my mieliśmy przewagę i trzy okazje do zdobycia bramek. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0 dla