Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.30 (25)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Jusis
Najpierw dotarły do nas zdjęcia z lotniska w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie była przesiadka. Przyszła kolej na Tajlandię. Właśnie tam Reni Jusis (30 l.) spędza wakacje.
- Najwięcej czasu spędzam na południu Tajlandii, na wyspie graniczącej z Malezją. Nie zdradzę jednak, co to za wyspa... Nazwałam ją swoją "sekretną wyspą".
W tym przepięknym kraju Reni nie jest sama. Towarzyszą jej koledzy z zespołu, m.in. DJ Bogusz Jr oraz jej menedżer Michał Przytuła.
- Przywiozę z Tajlandii mnóstwo przypraw - opowiada zachwycona Reni Jusis.
- Starałam się zaliczać nie tylko egzotyczne dla nas restauracje, ale też próbować niemal wszystkiego w tysiącach ulicznych
Jusis&lt;/&gt;<br>Najpierw dotarły do nas zdjęcia z lotniska w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie była przesiadka. Przyszła kolej na Tajlandię. Właśnie tam Reni Jusis (30 l.) spędza wakacje.<br>&lt;q&gt;- Najwięcej czasu spędzam na południu Tajlandii, na wyspie graniczącej z Malezją. Nie zdradzę jednak, co to za wyspa... Nazwałam ją swoją "sekretną wyspą".&lt;/&gt;<br>W tym przepięknym kraju Reni nie jest sama. Towarzyszą jej koledzy z zespołu, m.in. DJ Bogusz Jr oraz jej menedżer Michał Przytuła.<br>&lt;q&gt;- Przywiozę z Tajlandii mnóstwo przypraw&lt;/&gt; - opowiada zachwycona Reni Jusis.<br>&lt;q&gt;- Starałam się zaliczać nie tylko egzotyczne dla nas restauracje, ale też próbować niemal wszystkiego w tysiącach ulicznych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!