Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.30 (25)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Jusis
Najpierw dotarły do nas zdjęcia z lotniska w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie była przesiadka. Przyszła kolej na Tajlandię. Właśnie tam Reni Jusis (30 l.) spędza wakacje.
- Najwięcej czasu spędzam na południu Tajlandii, na wyspie graniczącej z Malezją. Nie zdradzę jednak, co to za wyspa... Nazwałam ją swoją "sekretną wyspą".
W tym przepięknym kraju Reni nie jest sama. Towarzyszą jej koledzy z zespołu, m.in. DJ Bogusz Jr oraz jej menedżer Michał Przytuła.
- Przywiozę z Tajlandii mnóstwo przypraw - opowiada zachwycona Reni Jusis.
- Starałam się zaliczać nie tylko egzotyczne dla nas restauracje, ale też próbować niemal wszystkiego w tysiącach ulicznych
Jusis&lt;/&gt;<br>Najpierw dotarły do nas zdjęcia z lotniska w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie była przesiadka. Przyszła kolej na Tajlandię. Właśnie tam Reni Jusis (30 l.) spędza wakacje.<br>&lt;q&gt;- Najwięcej czasu spędzam na południu Tajlandii, na wyspie graniczącej z Malezją. Nie zdradzę jednak, co to za wyspa... Nazwałam ją swoją "sekretną wyspą".&lt;/&gt;<br>W tym przepięknym kraju Reni nie jest sama. Towarzyszą jej koledzy z zespołu, m.in. DJ Bogusz Jr oraz jej menedżer Michał Przytuła.<br>&lt;q&gt;- Przywiozę z Tajlandii mnóstwo przypraw&lt;/&gt; - opowiada zachwycona Reni Jusis.<br>&lt;q&gt;- Starałam się zaliczać nie tylko egzotyczne dla nas restauracje, ale też próbować niemal wszystkiego w tysiącach ulicznych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego