Typ tekstu: Książka
Autor: Anonimus Andrzej
Tytuł: Nie nadaje się, przecież to jeszcze szczeniak 1
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2001
altruizm, lubiła sprawiać przyjemność. To jest właśnie to, co decyduje o prawdziwej wielkości.
Przy tak dobrze zapowiadającym się początku, wspaniałym samopoczuciu i już poznanym smaku powodzenia, wojna była dla niej klęską osobistą. Coś zupełnie niepojętego przekreśliło jej plany życiowe. Bardzo brakowało jej chłopców i to nie tylko jako partnerów do sekretnych zabaw, ale także z powodu więzów przyjaźni i przywiązania. Na bezrybiu i rak ryba. Skoro mimo wszystko, los zrządził szczęśliwie, że jednak w domu pojawił się jakiś chłopiec, może łatwiej zdoła znieść pechowy okres.
Ale uparty pech trwał nadal i sprawił, że ten chłopiec okazał się nie tylko głupi i
altruizm, lubiła sprawiać przyjemność. To jest właśnie to, co decyduje o prawdziwej wielkości.<br>Przy tak dobrze zapowiadającym się początku, wspaniałym samopoczuciu i już poznanym smaku powodzenia, wojna była dla niej klęską osobistą. Coś zupełnie niepojętego przekreśliło jej plany życiowe. Bardzo brakowało jej chłopców i to nie tylko jako partnerów do sekretnych zabaw, ale także z powodu więzów przyjaźni i przywiązania. Na bezrybiu i rak ryba. Skoro mimo wszystko, los zrządził szczęśliwie, że jednak w domu pojawił się jakiś chłopiec, może łatwiej zdoła znieść pechowy okres.<br>Ale uparty pech trwał nadal i sprawił, że ten chłopiec okazał się nie tylko głupi i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!