Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Michał Kowalczyk
Tytuł: strona o sankach ulicznych
Rok: 2003
Teraz stronka znajduje się na serwerze Akademii Rolniczej w Poznaniu.
(1.06.03)
"Wielkopolski pionier" - Tak właśnie został nazwany artykuł, który ukazał się w Głosie Wielkopolskim [www.glos.com] w środę 28 maja 2003. Przeczytamy w nim m.in:
"Saneczkarstwo kojarzy się wszystkim jako dyscyplina sportowa uprawiana tylko zimą. Miłośnicy sportów ekstremalnych udowadniają, że można jeździć również latem. Jednym z nielicznych pionierów saneczkarstwa ulicznego w Polsce jest mieszkaniec Przeźmierowa Michał Kowalczyk."
Wielkie dzięki dla autora - Tomasza Czarneckiego, dla Magdaleny Garstki za foto, a także dla Ivon za przypadkowe spotkanie.
Artykuł w całości możecie przeczytać TUTAJ
(25.05.03)
Są projekty nowych sanek
Teraz stronka znajduje się na serwerze Akademii Rolniczej w Poznaniu.<br>(1.06.03)<br>"Wielkopolski pionier" - Tak właśnie został nazwany artykuł, który ukazał się w Głosie Wielkopolskim [www.glos.com] w środę 28 maja 2003. Przeczytamy w nim m.in: <br>"Saneczkarstwo kojarzy się wszystkim jako dyscyplina sportowa uprawiana tylko zimą. Miłośnicy sportów ekstremalnych udowadniają, że można jeździć również latem. Jednym z nielicznych pionierów saneczkarstwa ulicznego w Polsce jest mieszkaniec Przeźmierowa Michał Kowalczyk."<br>Wielkie dzięki dla autora - Tomasza Czarneckiego, dla Magdaleny Garstki za foto, a także dla Ivon za przypadkowe spotkanie.<br>Artykuł w całości możecie przeczytać TUTAJ<br>(25.05.03)<br>Są projekty nowych sanek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego