Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 2000
lampy UV: 9000 godzin (ok.1 roku)

SYSTEMY ODWRÓCONEJ OSMOZY
KRYSTALICZNIE CZYSTA WODA
DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY
Technologia filtrowania osmotycznego z zastosowaniem wydajnych filtrów wstępnych oraz membrany OSMINICS daje wodę pozbawioną trujących i rakotwórczych zanieczyszczeń. Jest to najbardziej efektywny sposób oczyszczania i uzdatniania wody pitnej. Systemy RO wyposażone są standardowo w technologicznie doskonałe membrany o wydajności do 190 litrów na dobę,15 litrowe zbiorniki oraz osobne krany montowane na umywalce.
FRO4-50
Czterostopniowy System Odwróconej Osmozy
Eliminuje zanieczyszczenia mechaniczne do 5 mikronów (I-szy stopień). Oczyszcza z chloru i chemikaliów (II-gi stopień - aktywowany węgiel siekany).
Membrana Osmonics eliminuje zanieczyszczenia
lampy UV: 9000 godzin (ok.1 roku)<br><br>SYSTEMY ODWRÓCONEJ OSMOZY<br>KRYSTALICZNIE CZYSTA WODA <br>DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY<br>Technologia filtrowania osmotycznego z zastosowaniem wydajnych filtrów wstępnych oraz membrany OSMINICS daje wodę pozbawioną trujących i rakotwórczych zanieczyszczeń. Jest to najbardziej efektywny sposób oczyszczania i uzdatniania wody pitnej. Systemy RO wyposażone są standardowo w technologicznie doskonałe membrany o wydajności do 190 litrów na dobę,15 litrowe zbiorniki oraz osobne krany montowane na umywalce.<br>FRO4-50<br>Czterostopniowy System Odwróconej Osmozy<br>Eliminuje zanieczyszczenia mechaniczne do 5 mikronów (I-szy stopień). Oczyszcza z chloru i chemikaliów (II-gi stopień - aktywowany węgiel siekany). <br>Membrana Osmonics eliminuje zanieczyszczenia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego