Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
cierpi na tym, że ma kłopoty ze swym wizerunkiem. Podstawą tworzenia programów powinien być szacunek do widza i analiza jego potrzeb. TVP powinna być telewizją służby publicznej.
Wśród swych pierwszych decyzji zapowiedział ruchy personalne. - W takiej instytucji ludzie są najważniejsi - wyjaśnił. Jako jedyny z kandydatów zwrócił uwagę na to, co stanie się już za kilka miesięcy, gdy wejdziemy do UE i zmniejszą się obostrzenia dla zagranicznego kapitału: - Dzisiejsza pozycja TVP to m.in. efekt słabości finansowej stacji komercyjnych, które są utrzymywane przez lokalny kapitał. Kiedy pojawią się w nich setki milionów dolarów zachodnich inwestorów, sytuacja na rynku stanie się inna.
Rada Nadzorcza
cierpi na tym, że ma kłopoty ze swym wizerunkiem. Podstawą tworzenia programów powinien być szacunek do widza i analiza jego potrzeb. &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt; powinna być telewizją służby publicznej.&lt;/&gt;<br>Wśród swych pierwszych decyzji zapowiedział ruchy personalne. &lt;q&gt;- W takiej instytucji ludzie są najważniejsi&lt;/&gt; - wyjaśnił. Jako jedyny z kandydatów zwrócił uwagę na to, co stanie się już za kilka miesięcy, gdy wejdziemy do &lt;name type="org"&gt;UE&lt;/&gt; i zmniejszą się obostrzenia dla zagranicznego kapitału: &lt;q&gt;- Dzisiejsza pozycja &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt; to m.in. efekt słabości finansowej stacji komercyjnych, które są utrzymywane przez lokalny kapitał. Kiedy pojawią się w nich setki milionów dolarów zachodnich inwestorów, sytuacja na rynku stanie się inna.&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="org"&gt;Rada Nadzorcza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego